O nás

Na našich stránkách prosím nečekejte to, co nabízí 90% podobných webových stránek, které na internetu najdete, a to jsou podvodné tikety, na kterých můžete vyhrát miliony korun nebo dokonce zápasy s přemrštěnými kurzy, které jsou předem „jasně“ domluvené a vy za ně budete platit a lehce zbohatnete. Tak to bohužel nefunguje, a kdo tohle nabízí, tak je podvodník. My nechceme být za podvodníky a chceme vám nabízet pouze ty zápasy, které jsme my sami ověřili a analyzovali nebo jsme je získali od našich spolupracovníků po celém světě, kteří to dělají stejně jako my. Dále na našem webu také nečekejte podvržené tikety (spíše jejich fotky), na kterých jsou milionové výhra. Důvodů to má hned několik, sami za tak velké peníze nesázíme (kdybychom sázeli, tak už dávno máme všude nastavené limity a nevsadíme si, tak to totiž na našem trhu funguje) a pokud se budeme chtít již tiketem pochlubit, tak vám na něj pošleme rovnou odkaz. Ten druhý důvod je ten, že nemáme potřebu se chlubit výhrou, za nás mluví statistika a úspěšnost tipů, jelikož pro každého sázkaře je výše vkladu a výhry individuální dle jeho možností a financí.

A to nás už přivádí k tomu, kdo jsme. Jsme skupina lidí, která si v žádném případě nehraje na profesionální sázkaře a ani se za ně nechceme vydávat. Známe osoby, které to o sobě mohou tvrdit, ale takových sázkařů je na trhu 0,01% a i to je možná hodně. My jsme studenti a pracující lidé, které baví sport. Všichni z nás, kteří se na provozu těchto stránek podílejí se také sportu ve svým volném čase aktivně věnují. Díky sportu jsme se tak pochopitelně dostali i ke sportovnímu sázení. Ze začátku to bylo samozřejmě za pár drobných a pouze pro zábavu, ale postupem času jsme objevovali různá zákoutí, do kterých se může sázkař dostat a z obyčejné zábavy a koníčku se stala věc, která každému z nás měsíčně přihraje slušné peníze k normální výplatě. Znovu ovšem opakujeme, nejsme profíci! Vše, co děláme kolem sportovního sázení a tohoto webu je pouze naše hobby, koníček a děláme to ve volném čase při práci nebo studiu, na druhou stranu nám zase tento náš koníček vrací úsilí, které jsme do něj vložili ve formě peněz, které se každému vždy hodí, a když vám k vašemu stálému platu přijde měsíčně několik tisíc korun za „nic“, je to samozřejmě dobré. Jen pro takovou malou ukázku přikládáme obrázky z léta 2018, které jsme díky sportovnímu sázení strávili v USA a toto léto tam jedeme znovu!

I když jsme mladí lidí, tak sázení už se nějaký ten rok věnujeme a začátky byly samozřejmě špatné, ale jako v každém koníčku, který člověk provozuje, jsme rostli, učili se a díky tomu se dostali až k této webové stránce. Prošli jsme si různá sázkařská fóra, na kterých jsme sloužili jako moderátoři – přes tuzemské TipForum a KolemDvou až po zahraniční Betrush a BlogaBet. Díky tomu jsme se postupně zdokonalovali, zlepšovali a získali kontakty, které nyní dokážeme využívat na těchto stránkách a při našem sázení a vám tak vydělat také slušné peníze.

Za těch několik let jsme zkusili opravdu hodně sportů, na které jsme sázeli, ale nyní už o sobě můžeme troufale tvrdit, že máme ve svém středu experty na Asijský fotbal, takže se od nás můžete těšit především na tipy z Indonésie, Singapuru, Malajsie nebo Thajska. K tomu přidáváme naše spolupráce s různými lidmi po celém světě, můžete se tak těšit i na tipy z jiných soutěží nebo i z jiného sportu, ale vždy bude mít ten daný tip hlavu a patu a vy budete vědět, proč ho sázet! Nyní se již dostáváme k důvodu, proč sázet s námi? Jak jsme již uváděli nahoře, nejsme stránka, která nabízí milionové výdělky nebo domluvené zápasy (ani jedno prakticky na českém či zahraničním trhu není možné). My vám můžeme nabídnout „pouze“ analýzy na soutěže, které v naší republice zná minimální počet lidí a ještě méně lidí těmto soutěžím rozumí (čemuž odpovídají i dobré kurzy). Nad zápasem a jeho analýzou dokážeme trávit i více než dvě hodiny našeho času a všechno důležité poté sepíšeme do analýzy, kterou vám poskytneme a je už pouze na vás, jak s daným tipem naložíte. Další naší výhodou je fakt, že v našem středu jsou lidé, kteří jsou úspěšní na evropských fórech, což je samo o sobě zárukou určitě kvality a další podobní lidé s námi spolupracují.


Zde jen pro porovnání některé z našich statistik na sázkařských fórech jako je Betrush nebo BlogaBet.


A takto například mohou vypadat tipy, které od nás můžete dostat ve VIP skupině (jedná se o tipy, které jsme poskytovali profesionálnímu sázkaři z Řecka v období podzim/zima 2018 – tato spolupráce stále pokračuje).

SCREEN #1 SCREEN #2

Všechny naše tipy navíc budou pro tuto stránku verifikované! Takže se nejedná o žádné vymyšlené tipy, navíc vše, co zde my dáváme, také sami sázíme. Tipy si můžete zpětně zkontrolovat na následujícím odkaze.

VERIFIKACE TIPŮ VERIFIKACE TIPŮ #2 (první účet byl zablokován)

Nyní nastává důležitá otázka, proč byste nám za to měli platit? Odpověď je jednoduchá. Jak jsme již říkali, není to náš hlavní příjem a je to naše zábava u které trávíme velké množství našeho času a každé peníze navíc jsou za tuto práci vítány. Nabízíme naše tipy, nad kterými strávíme čas a které sami sázíme, navíc na soutěže, které prakticky nikdo nemá! Jeden tip při našem ceníku vás vyjde v průměru na 60 korun, a když vidíte naše statistiky výše, tak i při sázce pouze 1000 korun na TIP vám to měsíčně také bude dělat slušný přivýdělek k platu. Navíc výhoda oproti jiným podobným portálům je hlavně v tom, že ke každému našemu zápasu přidáváme i důkladnou analýzu s důvodem, proč tento tip vsadit.Pojďte se do toho tedy pustit s námi a začnete také vydělávat!