Statistika

Statistika je důležitá věc a pro výdělečné sázení obzvlášť, proto je důležití vědět, jak se vám nebo nám daří a tyto všechny informace se dozvíš na této stránce.

Na začátek je důležité vědět, že my sázíme dle našich nastavených důvěr – každý zápas má od nás jinou důvěru, na druhou stranu všem našim analýzám samozřejmě věříme, ale na některé prostě jen dáme více peněz, než na ty druhé. K tomu je také potřeba vědět, že do VIP dáváme samozřejmě takové analýzy, které jsou dle nás zajímavější než ty, které se objeví v sekci FREE.

Dále je důležité vědět, že každý má nastavenou svou důvěru nebo vklady jinak, proto je nejspíše jasné, že každý bude mít zisky z našich analýz jiné, každopádně pokud budete dodržovat naše důvěry, nemůžete být v záporných číslech.

Na závěr je dobrý zmínit, že ona důvěra by se měla odvíjet od vašeho tzv. Money Managmentu. Což ve zkratce znamená, že váš nejvyšší vklad by měl znamenat cca. 5% vašeho budgetu, který máte na sázení.

Náš jeden unit znamená v přepočtu na peníze 1500 korun. Pokud tedy hrajeme zápas s důvěrou 1/5, tak jej hrajeme právě za 1500 korun.
Naše stránka funguje od 6.1.2019 – za tu dobu jsme ve VIP i FREE služby přidali dohromady 48 analýz.
Po vyhodnocení všech analýz jsme od té doby v celkovém zisku 42 090,- korun!

Úspěšnosti našich analýz – 28 z nich bylo OK, 4 z nich skončily jako VOID a 16 analýz bylo KO.

Na druhou stranu v našem VIP servisu máme 11 analýz OK, 1 analýzu jako VOID a 5 KO.

Úspěšnost našich analýz (bez VOID) je 63,63%. V našem VIP servisu je úspěšnost 68,75%.

UPDATE statistik proběhl 11.2.2019.